Bitcoin Milyoneri, 1 Milyon 350 Bin TL’lik Lamborghini’yi Bir Çukurda Terk Etti – Londra Haberleri

Bitcoin milyoneri olan Michael Hudson, 250 bin dolar (yaklaşık 1 milyon 350 bin TL) değerinde olan Lamborghini marka aracını yol kenarındaki bir çukurda terk etti.

Bitcoin milyarderi Michael Hudson, 250 bin dolar değerinde olanLamborghini marka aracını kaza yaptığı yerde bıraktı.

ABC News’in haberine göre Londra’da yaşayan kameraman Andrew Lawrance, geçtiğimiz sabah işine giderken yol kenarında mor renge sahip bir Lamborghini gördü. Hendeğe doğru yaslanmış durumda bırakılan aracın piyasa değeri tam 250 bin dolardı.

Kameraman, aracın kullanmayı bilmeyen birisi tarafından terk edildiğini söylüyor. Zira ön tarafı ters yöne bakıyor, aracın üzerinde bazı anlamsız çizikler ve darbeler bulunuyordu.

POLİSLER SAHİBİNE ULAŞMAYA ÇALIŞTI

Sürücü koltuğunun hendeğin çukur tarafına yaslı olması nedeniyle, aracı oraya sokan kişi muhtemelen yolcu kapısından çıkmıştı. Polisler aracın plakasından yola çıkarak, çalınma ihtimaline karşı sahibine ulaşmaya çalıştılar.

Aracın bulunduğu yer, İngiliz futbol takımı Tottenham Hotspurs’un tesislerine çok yakındı. Aracın kendini eğlenceye fena kaptırmış bir futbolcuya ait olduğu düşünüldü.

ARAÇ BİTCOİN MİLYARDERİ HUDSON’IN ÇIKTI

Soruşturma devam ederken Bitcoin milyoneri olan Michael Hudson, aracın bulunduğu yere geldi ve onun kendisine ait olduğunu söyledi. Hudson, gece fazlasıyla kontrolü kaybettiğini ve aracını daha sonra almak üzere o şekilde kaza alanında terk ettiğini açıkladı.

Bir çekici çağırmak yerine yürüyerek olay yerini terk etme soğukkanlılığı yüzünden Hudson, İngiltere’de ve tüm Avrupa’da da gündeme geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir